Sněhové řetězy

Sněhové řetězy pro traktory, nákladní vozy, užitková vozidla a mnoho dalších strojů.

Prodejem sněhových řetězů se zabýváme již přes 20 let a stali jsme se jedním z největších dodavatelů tohoto sortimentu v ČR. Ve spolupráci s výrobcem se podílíme na vývoji a vylepšení sněhových řetězů, abychom dosáhli optimálních vlastností a špičkové kvality. Nabízíme sněhové řetězy české výroby se zesílenou cementační vrstvou, která zabraňuje otěru stopového řetězu a řetěz tak déle odolává opotřebení. Sněhové řetězy Vám budou spolehlivě sloužit v nejnáročnějších podmínkách s dlouhou životností. Naše řetězy spatříte jak na traktorech v českých horách, tak na nákladních vozech v Rakousku či Norsku.

 

V naší nabídce naleznete sněhové řetězy pro všechny druhy vozidel, počínaje sněhovými řetězy pro autobusy, přes sněhové řetězy pro kamiony, až po sněžné řetězy pro malotraktory a vysokozdvižné vozíky. Značkovým výrobcům strojů zajišťujeme výrobu větších sérií sněhových řetězů pro daný typ stroje. Na sněhové řetězy pro nové, nebo nestandartní druhy pneumatik lze vypracovat nabídku. Poptávkový list na tento sortiment naleznete v sekci „návody".

Pro snadnou orientaci ve sněhových řetězech použijte konfigurátor, který vám ulehčí hledání těchto řetězů v našem e-shopu. Neváhejte nás oslovit s žádostí o radu. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonů ( tel.: 584 412 234, 584 412 365 ) či e-mailu ( jubo@jubo.cz ).