Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
C80510
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 5.17 kg |
| Povrchová úprava | barvený |
| Rozměr (A) | 50.54 mm |
| Rozměr (B) | 169.5 mm |
| Rozměr (C) | 134.5 mm |
| Rozměr (E) | 39 mm |
| Rozměr (G) | 53 mm |
| Rozměr (I) | 223 mm |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.