Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
317562285574
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Norma | PN 22-99 |
| Hmotnost | 44.6 kg |
| Povrchová úprava | žárově pozinkováno |
| Rozměr (A) | 104.9 mm |
| Rozměr (B) | 66.6 mm |
| Rozměr (C) | 266.7 mm |
| Rozměr (D) | 69.9 mm |
| Rozměr (E) | 186.1 mm |
| Jakostní třída | 50 |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.