Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
317112220060
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Rozměr (dxp) | 6x22 |
| Norma | ČSN 023222 |
| Průměr (d) | 6 mm |
| Vnitřní délka (p) | 22 mm |
| Vnější šířka (b) | 20 mm |
| Hmotnost | 0.74 kg |
| Dovolené zatížení | 350 kg |
| Povrchová úprava | přirozeně černý |
| Výrobní délka | 50 m |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.