Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
317112220300
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Rozměr (dxp) | 30x105 |
| Norma | ČSN 023222 |
| Průměr (d) | 30 mm |
| Vnitřní délka (p) | 105 mm |
| Vnější šířka (b) | 101 mm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Dovolené zatížení | 8500 kg |
| Povrchová úprava | přirozeně černý |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.