Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
317358501101
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Rozměr (dxp) | 10x65 |
| Norma | DIN 5685 |
| Průměr (d) | 10 mm |
| Vnitřní délka (p) | 65 mm |
| Vnější šířka (b) | 38 mm |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Výrobní délka | 30 m |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.