Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
317271884130
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Rozměr (dxp) | 13x39 |
| Norma | EN 818-2 |
| Průměr (d) | 13 mm |
| Vnitřní délka (p) | 39 mm |
| Vnější šířka (b) | 48.1 mm |
| Hmotnost | 3.8 kg |
| Dovolené zatížení | 5400 kg |
| Povrchová úprava | černě barvený |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.