Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
317271884180
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Rozměr (dxp) | 18x54 |
| Norma | EN 818-2 |
| Průměr (d) | 18 mm |
| Vnitřní délka (p) | 54 mm |
| Vnější šířka (b) | 66.6 mm |
| Hmotnost | 7.3 kg |
| Dovolené zatížení | 10000 kg |
| Povrchová úprava | černě barvený |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.