Zobrazit větší * Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
317562285562
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Norma | PN 22-99 |
| Hmotnost | 0.22 kg |
| Povrchová úprava | žárově pozinkováno |
| Rozměr (A) | 19.1 mm |
| Rozměr (B) | 11.2 mm |
| Rozměr (C) | 42.9 mm |
| Rozměr (D) | 12.7 mm |
| Rozměr (E) | 29.5 mm |
| Jakostní třída | 50 |
Nikdo zatím nenapsal rezenzi. Buďte první a napište svůj názor.