Hák s okem ČSN 02 3234 nosnost 6300 kg
Kód: 317513400063Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s okem s nosností 6300 kg v jakosti 24 je používán jako součást vázacích řetězů, speciálních prostředků pro zavěšování břemen a nebo také jako součást lanových vázacích prostředků. Lze je použít i samostatně pro jiné účely. Pro řetězy jmenovité tloušťky 26 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák s okem |
|---|---|
| Norma: | PN 02 3234 |
| Dovolené zatížení: | 6300 kg |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (E): | 265 mm |
| Rozměr (F): | 78 mm |
| Jakostní třída: | 24 |
| Zkušební zatížení: | 126 kN |
| Rozměr (d1): | 40 mm |
| Rozměr (b1): | 56 mm |
| Rozměr (h1): | 84.5 mm |
| Rozměr (h2): | 73 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
