Napínák s ráčnou 6-8
Kód: 317562285002Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Napínák s ráčnou slouží k dopínání přivazovacích řetězů a zajištění břemen pro řetězy 6x18 EN 818-2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napínák s ráčnou T8 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 40 mm |
| Rozměr (B): | 50 mm |
| Rozměr (C): | 345 mm |
| Rozměr (D): | 9 mm |
| Rozměr (E): | 9 mm |
| Rozměr (F): | 226 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Přípustná síla tahu Lc: | 22 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
