Napínák s ráčnou 8-8
Kód: 317562285003Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Napínák s ráčnou slouží k dopínání přivazovacích řetězů a zajištění břemen pro řetězy 8x24 EN 818-2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napínák s ráčnou T8 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 53 mm |
| Rozměr (B): | 63 mm |
| Rozměr (C): | 497 mm |
| Rozměr (D): | 13 mm |
| Rozměr (E): | 10 mm |
| Rozměr (F): | 375 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Přípustná síla tahu Lc: | 40 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
