Navařovací bod s pružinou 1,12T
Kód: 3441TOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Navařovací bod s pružinou v jakostní třídě 8. Pružina fixuje polohu oka. Oko lze sklopit v rozmezí 180°. Kozlík je opatřen distančními výstupky, které vytvářejí prostor pro kořenový svár. Bezpečnostní faktor 4:1Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navařovací body |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1120 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 35 mm |
| Rozměr (B): | 41 mm |
| Rozměr (C): | 36 mm |
| Rozměr (D): | 13 mm |
| Rozměr (E): | 28 mm |
| Rozměr (F): | 66 mm |
| Rozměr (I): | 40 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
