Otočný hák s pojistkou nosnost 11500 kg s ložiskem
Kód: 317562285517Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Otočný hák s pojistkou třídy 8 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků dle EN 818-4. Otočné háky jsou červeně lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otočný hák s pojistkou T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 11500 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 9.75 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 22 mm |
| Rozměr (B): | 68 mm |
| Rozměr (C): | 198 mm |
| Rozměr (D): | 58 mm |
| Rozměr (E): | 60 mm |
| Rozměr (F): | 43 mm |
| Rozměr (l): | 310 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (H): | 75 mm |
| Rozměr (P): | 82 mm |
| Rozměr (R): | 27 mm |
| Rozměr (d1): | 53 mm |
| Rozměr (M): | 82 mm |
| Rozměr (N): | 136 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
