Otočný hák s pojistkou nosnost 12500 kg bez ložiska
Kód: 317562285516.1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Otočný hák s pojistkou třídy 8 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků dle EN 818-4. Otočné háky jsou červeně lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou.S otočným hákem nesmí být manipulováno při zavěšeném břemeni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otočný hák s pojistkou T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 12500 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 70 mm |
| Rozměr (B): | 28 mm |
| Rozměr (C): | 51 mm |
| Rozměr (l): | 369 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (G): | 55 mm |
| Rozměr (L1): | 282 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
