Otočný hák s pojistkou nosnost 8000 kg s ložiskem
Kód: 4512201808816Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Otočný hák s pojistkou třídy 8 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků dle EN 818-4. Otočné háky jsou červeně lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otočný hák s pojistkou T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 8000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 64 mm |
| Rozměr (B): | 61 mm |
| Rozměr (C): | 22 mm |
| Rozměr (D): | 45 mm |
| Rozměr (E): | 46 mm |
| Rozměr (F): | 161 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (G): | 38 mm |
| Rozměr (H): | 292 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
