Rychlospojka řetězová 10 mm ZN dle DIN 56927B
Kód: 317162901010BOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězová rychlospojka pozinkovaná dle DIN 56927BProvedení B: Velký otvor
Použití: Jako spojovací prvek pro divadelní a jevištní techniku
Nevhodné pro zvedání břemen!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojka DIN 56927 B velký otvor |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Povrchová úprava: | galvanicky pozinkováno |
| Hmotnost: | 0.172 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (B): | 20.5 mm |
| Rozměr (C): | 7 mm |
| Rozměr (E): | 36 mm |
| Rozměr (l): | 85.5 mm |
| Síla materiálu: | 10 mm |
| Rozměr (H): | 20.5 mm |
| WLL: | 0.55 t |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
