Rychlospojka řetězová 12 mm ZN dle DIN 56927A
Kód: 317162901012AOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězová rychlospojka pozinkovaná dle DIN 56927AProvedení A: Malý otvor
Použití: Jako spojovací prvek pro divadelní a jevištní techniku
Nevhodné pro zvedání břemen!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojka DIN 56927 A malý otvor |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm, 12 mm |
| Povrchová úprava: | galvanicky pozinkováno |
| Hmotnost: | 0.2347 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (B): | 15 mm |
| Rozměr (C): | 8.5 mm |
| Rozměr (E): | 33 mm |
| Rozměr (l): | 80.5 mm |
| Síla materiálu: | 12 mm |
| Rozměr (H): | 23.5 mm |
| WLL: | 0.75 t |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
