Rychlospojka řetězová 4 mm ZN dle DIN 56927A
Kód: 317162901004AOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězová rychlospojka pozinkovaná dle DIN 56927AProvedení A: Malý otvor
Použití: Jako spojovací prvek pro divadelní a jevištní techniku
Nevhodné pro zvedání břemen!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojka DIN 56927 A malý otvor |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm |
| Povrchová úprava: | galvanicky pozinkováno |
| Hmotnost: | 0.0118 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (B): | 5.5 mm |
| Rozměr (C): | 2.5 mm |
| Rozměr (E): | 12.5 mm |
| Rozměr (l): | 31.5 mm |
| Síla materiálu: | 4 mm |
| Rozměr (H): | 11.5 mm |
| WLL: | 0.09 t |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
