Rychlospojka řetězová 5 mm ZN dle DIN 56927B
Kód: 317162901005BOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězová rychlospojka pozinkovaná dle DIN 56927BProvedení B: Velký otvor
Použití: Jako spojovací prvek pro divadelní a jevištní techniku
Nevhodné pro zvedání břemen!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojka DIN 56927 B velký otvor |
|---|---|
| Průměr (d): | 5 mm |
| Povrchová úprava: | galvanicky pozinkováno |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (B): | 13 mm |
| Rozměr (C): | 3 mm |
| Rozměr (E): | 22 mm |
| Rozměr (l): | 52 mm |
| Síla materiálu: | 5 mm |
| Rozměr (H): | 13 mm |
| WLL: | 0.14 t |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
