Třmen omega se šroubem a maticí HC2 T5 nosnost 1,5 t
Kód: 317562285562Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Třmen se šroubem a maticí třídy 5 s nosností 1,5 tuny. Třmen je žárově pozinkován, šroub s maticí je barvený červeně. Matice šroubu je zajištěna závlačkou proti uvolnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třmen se šroubem a maticí T5 |
|---|---|
| Norma: | PN 22-99 |
| Povrchová úprava: | žárově pozinkováno |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 19.1 mm |
| Rozměr (B): | 11.2 mm |
| Rozměr (C): | 42.9 mm |
| Rozměr (D): | 12.7 mm |
| Rozměr (E): | 29.5 mm |
| Nosnost: | 1500 kg |
| Jakostní třída: | 50 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
