Třmen omega se šroubem a maticí HC2 T5 nosnost 6,5 t
Kód: 317562285566Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Třmen se šroubem a maticí třídy 5 s nosností 6,50 tuny. Třmen je žárově pozinkován, šroub s maticí je barvený červeně. Matice šroubu je zajištěna závlačkou proti uvolnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třmen se šroubem a maticí T5 |
|---|---|
| Norma: | PN 22-99 |
| Povrchová úprava: | žárově pozinkováno |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 31.8 mm |
| Rozměr (B): | 19.1 mm |
| Rozměr (C): | 71.4 mm |
| Rozměr (D): | 22.4 mm |
| Rozměr (E): | 50.8 mm |
| Nosnost: | 6500 kg |
| Jakostní třída: | 50 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
