Třmen omega se šroubem a maticí HC2 T5 nosnost 8,5 t
Kód: 317562285567Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Třmen se šroubem a maticí třídy 5 s nosností 8,50 tuny. Třmen je žárově pozinkován, šroub s maticí je barvený červeně. Matice šroubu je zajištěna závlačkou proti uvolnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třmen se šroubem a maticí T5 |
|---|---|
| Norma: | PN 22-99 |
| Povrchová úprava: | žárově pozinkováno |
| Hmotnost: | 2.57 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 42.9 mm |
| Rozměr (B): | 25.4 mm |
| Rozměr (C): | 95.5 mm |
| Rozměr (D): | 28.7 mm |
| Rozměr (E): | 68.3 mm |
| Nosnost: | 8500 kg |
| Jakostní třída: | 50 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
