Rychlospojka řetězová ZN dle DIN 56927B
Kód: 317162901004B 317162901005B 317162901006B 317162901007B 317162901008B 317162901010B 317162901012B 317162901014B Zvolte variantuOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězová rychlospojka pozinkovaná dle DIN 56927BProvedení B: Velký otvor
Použití: Jako spojovací prvek pro divadelní a jevištní techniku
Nevhodné pro zvedání břemen!
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | E | F | d1 | b1 | h1 | h2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317513400003 | 0,22 kg | Bez povrchové úpravy | 350 kg | 70 mm | 19 mm | 10 mm | 15 mm | 23 mm | 20 mm |
| 317513400006 | 0,52 kg | Bez povrchové úpravy | 630 kg | 90 mm | 25 mm | 14 mm | 20 mm | 29 mm | 25 mm |
| 317513400010 | 0,91 kg | Bez povrchové úpravy | 1000 kg | 113 mm | 33 mm | 17 mm | 23,5 mm | 36 mm | 31 mm |
| 317513400016 | 1,7 kg | Bez povrchové úpravy | 1600 kg | 139 mm | 41 mm | 20 mm | 30 mm | 44 mm | 38 mm |
| 317513400025 | 3 kg | Bez povrchové úpravy | 2500 kg | 173 mm | 50 mm | 25 mm | 37 mm | 49 mm | |
| 317513400040 | 5,4 kg | Bez povrchové úpravy | 4000 kg | 211 mm | 62 mm | 32 mm | 44,5 mm | 67,5 mm | 58 mm |
| 317513400050 | 8,1 kg | Bez povrchové úpravy | 5000 kg | 236 mm | 69 mm | 36 mm | 49,5 mm | 75 mm | 65 mm |
| 317513400063 | 10,8 kg | Bez povrchové úpravy | 6300 kg | 265 mm | 78 mm | 40 mm | 56 mm | 84,5 mm | 73 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojka DIN 56927 B velký otvor |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm |
| Povrchová úprava: | galvanicky pozinkováno |
| Hmotnost: | 0.11 kg, 0.062 kg, 0.38 kg, 0.025 kg, 0.275 kg, 0.172 kg, 0.043 kg, 0.015 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (B): | 11.5 mm, 13 mm, 14.5 mm, 16 mm, 17.5 mm, 20.5 mm, 23.5 mm, 26.5 mm |
| Rozměr (C): | 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 5.5 mm, 7 mm, 8.5 mm, 9.5 mm |
| Rozměr (E): | 19 mm, 22 mm, 25 mm, 28 mm, 31.5 mm, 36 mm, 43 mm, 49 mm |
| Rozměr (l): | 45 mm, 52 mm, 58.6 mm, 65 mm, 72 mm, 85.5 mm, 100 mm, 114 mm |
| Síla materiálu: | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm |
| Rozměr (H): | 11.5 mm, 13 mm, 14.5 mm, 16 mm, 17.5 mm, 20.5 mm, 23.5 mm, 26.5 mm |
| WLL: | 0.09 t, 0.14 t, 0.2 t, 0.28 t, 0.35 t, 0.55 t, 0.75 t, 1.1 t |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
