Břemenový magnet NEO
Kód: NEOL600Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Břemenový magnet Neo má širokou oblast použití při manipulaci s feromagnetickými materiály v kovozpracujícím průmyslu – v dílnách, na staveništích, ve skladech ocelových polotovarů, při manipulaci s ocelovými obrobky, nástroji, plechy, kovovými profily, trubkami a tyčemi. Závěsný břemenový magnet Neo je určený do provozů, ve kterých je důraz kladený na zvýšenou bezpečnost. Díky silným neodymovým magnetům má vyšší nosnost než jiné, rozměrově podobné magnety. Pracovní teplota do 80°C. Vysoce kvalitní český výrobek.Výhody:
Jednoduché ovládání Easy Switch – břemenový magnet je možné snadno, rychle a bezpečně přepínat
Air Gap test – odtrhová zkouška je prováděna se vzduchovou mezerou - klademe důraz na vyšší bezpečnost v reálných podmínkách provozu
Závěsné oko z nerezové oceli
Záruka 5 let na magnetický systém
Kapacitní tabulka pro snadnou orientaci přímo na těle magnetu
Magnet splňuje koeficient bezpečnosti 3+, v odtrhovém testu tedy unese více než trojnásobek své maximální povolené nosnosti
Kompaktní tělo s pouze dvěma zapuštěnými šrouby
Součást balení:
Magnet se štítkem
Návod k obsluze
Certifikát
| Kód produktu | Hmotnost | Dovolené zatížení | Magnetická síla | Max. pracovní teplota | l | H | W |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NEOL150 | 3 kg | 150 kg | 150 kg | 80 °C | 93 mm | 120 mm | 60 mm |
| NEOL300 | 10 kg | 300 kg | 300 kg | 80 °C | 152 mm | 180 mm | 100 mm |
| NEOL600 | 21 kg | 600 kg | 600 kg | 80 °C | 246 mm | 180 mm | 120 mm |
| NEOL1000 | 40 kg | 1000 kg | 1000 kg | 80 °C | 306 mm | 236 mm | 146 mm |
| NEOL1500 | 69 kg | 1500 kg | 1500 kg | 80 °C | 374 mm | 273 mm | 165 mm |
| NEOL2000 | 90 kg | 2000 kg | 2000 kg | 80 °C | 478 mm | 273 mm | 165 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Permanentní magnety |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg, 90 kg, 69 kg, 40 kg, 3 kg, 21 kg |
| Nosnost: | 1000 kg, 1500 kg, 2000 kg, 600 kg, 150 kg, 300 kg |
| Rozměr (l): | 93 mm, 152 mm, 246 mm, 306 mm, 374 mm, 478 mm |
| Rozměr (H): | 120 mm, 180 mm, 236 mm, 273 mm |
| Magnetická síla: | 150 kg, 300 kg, 600 kg, 1000 kg, 1500 kg, 2000 kg |
| Max. pracovní teplota: | 80°C |
| Rozměr (W): | 60 mm, 100 mm, 120 mm, 146 mm, 165 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
