Hák BH 13-10 s vidlicí a pojistkou nosnost 6700 kg
Kód: 317563105130Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s vidlicí a pojistkou třídy 10 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků. Háky s vidlicí jsou oranžově lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou. Proti nechtěnému rozpojení háku s řetězem je nosný čep zajištěn proti vypadnutí pružným kolíkem. Řetěz lze kdykoli z háku demontovat vyražením pružného kolíku a vysunutím čepu.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "10", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák s vidlicí a pojistkou T10 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 6700 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 0 mm |
| Rozměr (B): | 0 mm |
| Rozměr (C): | 0 mm |
| Rozměr (l): | 0 mm |
| Jakostní třída: | 100 |
| Rozměr (A1): | 0 mm |
| Rozměr (G): | 0 mm |
| Rozměr (H): | 0 mm |
| Rozměr (P): | 0 mm |
| Rozměr (R): | 0 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
