Hák BH 8-8 s vidlicí a pojistkou nosnost 2000 kg
Kód: 317563185080Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s vidlicí a pojistkou třídy 8 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků dle EN 818-4. Háky s vidlicí jsou červeně lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou. Proti nechtěnému rozpojení háku s řetězem je nosný čep zajištěn proti vypadnutí pružným kolíkem. Řetěz lze kdykoli z háku demontovat vyražením pružného kolíku a vysunutím čepu.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák s vidlicí a pojistkou T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1120 kg, 2000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (C): | 16 mm |
| Rozměr (D): | 20 mm |
| Rozměr (F): | 25 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (T): | 76 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
