Hák CAX s okem a pojistkou
Kód: 31756205061/1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s okem a pojistkou třídy 10 se běžně užívá v kombinaci s řetězem či ocelovým lanem ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků. Háky s okem jsou oranžově lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "10", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | D | A1 | G | H | R | O |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31756205061/1 | 0,25 kg | Barvený | 1400 kg | 100 | 26 mm | 10 mm | 19 mm | 16 mm | 20 mm | 81 mm | 20,5 mm |
| 31756205081/1 | 0,5 kg | Barvený | 2500 kg | 100 | 33 mm | 11 mm | 26 mm | 19 mm | 29 mm | 101 mm | 25 mm |
| 31756205101/1 | 0,97 kg | Barvený | 4000 kg | 100 | 40 mm | 16 mm | 31 mm | 26 mm | 33 mm | 131 mm | 34 mm |
| 31756205131/1 | 1,9 kg | Barvený | 6700 kg | 100 | 51 mm | 19 mm | 40 mm | 33 mm | 42 mm | 159 mm | 43 mm |
| 31756205161/1 | 3,3 kg | Barvený | 10000 kg | 100 | 56 mm | 24,5 mm | 45 mm | 40 mm | 50 mm | 183 mm | 50 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák s okem a pojistkou T10 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1400 kg, 2500 kg, 4000 kg, 6700 kg, 10000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.5 kg, 3.3 kg, 0.25 kg, 1.9 kg, 0.97 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 26 mm, 33 mm, 40 mm, 51 mm, 56 mm |
| Rozměr (D): | 10 mm, 11 mm, 16 mm, 19 mm, 24.5 mm |
| Jakostní třída: | 100 |
| Rozměr (A1): | 19 mm, 26 mm, 31 mm, 40 mm, 45 mm |
| Rozměr (G): | 16 mm, 19 mm, 26 mm, 33 mm, 40 mm |
| Rozměr (H): | 20 mm, 29 mm, 33 mm, 42 mm, 50 mm |
| Rozměr (R): | 81 mm, 101 mm, 131 mm, 159 mm, 183 mm |
| Rozměr (O): | 20.5 mm, 25 mm, 34 mm, 43 mm, 50 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
