Hák CB SF s vidlicí a pojistkou
Kód: 317562285228Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s vidlicí a pojistkou třídy 8 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků dle EN 818-4. Háky s vidlicí jsou červeně lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou. Proti nechtěnému rozpojení háku s řetězem je nosný čep zajištěn proti vypadnutí pružným kolíkem. Řetěz lze kdykoli z háku demontovat vyražením pružného kolíku a vysunutím čepu.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | B | C | A1 | G | H | P | R |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562285068 | 0,24 kg | Barvený | 1120 kg | 80 | 25 mm | 6,7 mm | 8,5 mm | 19 mm | 14,5 mm | 20 mm | 7 mm | 73 mm |
| 317562285088 | 0,53 kg | Barvený | 2000 kg | 80 | 29,5 mm | 8,7 mm | 9,8 mm | 24,5 mm | 19 mm | 27 mm | 9 mm | 86,3 mm |
| 317562285108 | 0,95 kg | Barvený | 3150 kg | 80 | 35,7 mm | 12,2 mm | 13,5 mm | 29 mm | 23,5 mm | 33 mm | 13 mm | 105 mm |
| 317562285138 | 1,7 kg | Barvený | 5300 kg | 80 | 43,5 mm | 15,3 mm | 17 mm | 35 mm | 28,5 mm | 40 mm | 16 mm | 128,5 mm |
| 317562285168 | 3 kg | Barvený | 8000 kg | 80 | 56 mm | 18 mm | 22 mm | 45 mm | 37 mm | 48 mm | 20 mm | 155 mm |
| 317562285208 | 5,7 kg | Barvený | 12500 kg | 80 | 61 mm | 23 mm | 26 mm | 53 mm | 51 mm | 52 mm | 24 mm | 183 mm |
| 317562285228 | 8,8 kg | Barvený | 15000 kg | 80 | 72 mm | 24,5 mm | 29 mm | 62 mm | 50 mm | 62 mm | 27 mm | 213 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák s vidlicí a pojistkou T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1120 kg, 2000 kg, 3150 kg, 5300 kg, 8000 kg, 12500 kg, 15000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 5.7 kg, 1.7 kg, 3 kg, 0.24 kg, 0.53 kg, 0.95 kg, 8.8 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 25 mm, 29.5 mm, 35.7 mm, 43.5 mm, 56 mm, 61 mm, 72 mm |
| Rozměr (B): | 6.7 mm, 8.7 mm, 12.2 mm, 15.3 mm, 18 mm, 23 mm, 24.5 mm |
| Rozměr (C): | 8.5 mm, 9.8 mm, 13.5 mm, 17 mm, 22 mm, 26 mm, 29 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (A1): | 19 mm, 24.5 mm, 29 mm, 35 mm, 45 mm, 53 mm, 62 mm |
| Rozměr (G): | 14.5 mm, 19 mm, 23.5 mm, 28.5 mm, 37 mm, 50 mm, 51 mm |
| Rozměr (H): | 20 mm, 27 mm, 33 mm, 40 mm, 48 mm, 52 mm, 62 mm |
| Rozměr (P): | 7 mm, 9 mm, 13 mm, 16 mm, 20 mm, 24 mm, 27 mm |
| Rozměr (R): | 73 mm, 86.3 mm, 105 mm, 128.5 mm, 155 mm, 183 mm, 213 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
