Hák CBX SF s vidlicí a pojistkou
Kód: 317562205068Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s vidlicí a pojistkou třídy 10 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků. Háky s vidlicí jsou oranžově lakovány. Proti vysmeknutí břemene z háku slouží západka s pružinou. Proti nechtěnému rozpojení háku s řetězem je nosný čep zajištěn proti vypadnutí pružným kolíkem. Řetěz lze kdykoli z háku demontovat vyražením pružného kolíku a vysunutím čepu.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "10", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | B | C | l | A1 | G | H | P | R |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562205068 | 0,25 kg | Barvený | 1400 kg | 100 | 26 mm | 7,2 mm | 8 mm | 17,5 mm | 19 mm | 15 mm | 20 mm | 7,5 mm | 69 mm |
| 317562205088 | 0,5 kg | Barvený | 2500 kg | 100 | 34 mm | 9,5 mm | 10 mm | 22,5 mm | 26 mm | 19 mm | 28 mm | 10 mm | 95 mm |
| 317562205108 | 1 kg | Barvený | 4000 kg | 100 | 40 mm | 12 mm | 13,5 mm | 29,5 mm | 31 mm | 25 mm | 33 mm | 13 mm | 110 mm |
| 317562205138 | 1,7 kg | Barvený | 6700 kg | 100 | 51 mm | 15 mm | 17 mm | 37 mm | 40 mm | 30 mm | 40 mm | 16 mm | 136 mm |
| 317562205168 | 3,2 kg | Barvený | 10000 kg | 100 | 56 mm | 18 mm | 22 mm | 52 mm | 45 mm | 37 mm | 48 mm | 20 mm | 155 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák s vidlicí a pojistkou T10 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1400 kg, 2500 kg, 4000 kg, 6700 kg, 10000 kg, 19000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.5 kg, 1.7 kg, 0.25 kg, 1 kg, 3.2 kg, 12.3 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 26 mm, 34 mm, 40 mm, 51 mm, 56 mm, 70 mm |
| Rozměr (B): | 7.2 mm, 9.5 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 25 mm |
| Rozměr (C): | 8 mm, 10 mm, 13.5 mm, 17 mm, 22 mm, 29 mm |
| Rozměr (l): | 17.5 mm, 22.5 mm, 29.5 mm, 37 mm, 52 mm, 72 mm |
| Jakostní třída: | 100 |
| Rozměr (A1): | 19 mm, 26 mm, 31 mm, 40 mm, 45 mm, 62 mm |
| Rozměr (G): | 15 mm, 19 mm, 25 mm, 30 mm, 37 mm, 50 mm |
| Rozměr (H): | 20 mm, 28 mm, 33 mm, 40 mm, 48 mm, 63 mm |
| Rozměr (P): | 7.5 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm, 20 mm, 26 mm |
| Rozměr (R): | 69 mm, 95 mm, 110 mm, 136 mm, 155 mm, 210 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
