Hák EGK 8-10 GUNNEBO s vidlicí nosnost 2500 kg
Kód: Z100916Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s vidlicí třídy 10 bez pojistky lze využít jako součást vázacích řetězů tam, kde je to bezpečné nebo kde nelze využít jiné konstrukční řešení.Běžně se užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků. Háky s vidlicí jsou lakovány žlutozelenou barvou .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák s vidlicí bez pojistky |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1500 kg, 2500 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.545 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (B): | 28 mm |
| Rozměr (l): | 95 mm |
| Jakostní třída: | 100 |
| Rozměr (G): | 17 mm |
| Rozměr (H): | 23 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
