Hák na stahování dřeva SDV 5/6-10
Kód: 317561585061Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Tzv. G hák, nebo štěrbinový kroužek v jakosti 100 pro snadnější vytvoření smyčky u řetězových vázacích prostředků do lesa. Pro řetězy průměru 5 a 6 mm. Vysoce kvalitní český výrobek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty jakostní třídy 10 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 7 mm |
| Rozměr (B): | 7.6 mm |
| Rozměr (F): | 47 mm |
| Rozměr (G): | 15 mm |
| Rozměr (H): | 20.5 mm |
| Rozměr (P): | 7.2 mm |
| Maximální tažná síla: | 32.5 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
