Hák na stahování dřeva SDV 7/8-10 A
Kód: 10601206Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Tzv. G hák, nebo štěrbinový kroužek v jakosti 100 pro snadnější vytvoření smyčky u řetězových vázacích prostředků do lesa. Pro řetězy průměru 7 a 8 mm. Země původu Polsko.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty jakostní třídy 10 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 10 mm |
| Rozměr (B): | 10.5 mm |
| Rozměr (C): | 12 mm |
| Rozměr (F): | 59 mm |
| Rozměr (G): | 21 mm |
| Rozměr (H): | 23 mm |
| Rozměr (P): | 10 mm |
| Maximální tažná síla: | 60 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
