Hák na stahování dřeva SDV 7/8-8
Kód: 317561585071Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Tzv. G hák, nebo štěrbinový kroužek v jakosti 80 pro snadnější vytvoření smyčky u řetězových vázacích prostředků do lesa. Pro řetězy průměru 7 a 8 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty jakostní třídy 8 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 9 mm |
| Rozměr (B): | 9 mm |
| Rozměr (C): | 11 mm |
| Rozměr (F): | 60 mm |
| Rozměr (G): | 18 mm |
| Rozměr (H): | 25 mm |
| Rozměr (P): | 9.5 mm |
| Maximální tažná síla: | 45 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
