Hák pro textilní závěs CJ
Kód: 317562285108.2Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Háky pro textilní závěsy CJ slouží jako koncový prvek textilních popruhů a smyček. Háky jsou červeně lakovány.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | B | C | D | G | H | P | T | t2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562285018.2 | 0,7 kg | Barvený | 1000 kg | 80 | 78 mm | 123 mm | 12 mm | 41 mm | 17 mm | 20 mm | 16 mm | 31 mm | 26 mm |
| 317562285028.2 | 1,2 kg | Barvený | 2000 kg | 80 | 91 mm | 148 mm | 19 mm | 55 mm | 21 mm | 26 mm | 17 mm | 40 mm | 31 mm |
| 317562285038.2 | 2,2 kg | Barvený | 3000 kg | 80 | 113 mm | 175 mm | 21 mm | 55 mm | 25 mm | 32 mm | 25 mm | 50 mm | 37 mm |
| 317562285048.2 | 4,5 kg | Barvený | 4000 kg | 80 | 133 mm | 223 mm | 40 mm | 70 mm | 36 mm | 40 mm | 36 mm | 59,5 mm | 43 mm |
| 317562285058.2 | 4,5 kg | Barvený | 5000 kg | 80 | 133 mm | 223 mm | 40 mm | 70 mm | 36 mm | 40 mm | 36 mm | 59,5 mm | 43 mm |
| 317562285068.2 | 4,5 kg | Barvený | 6000 kg | 80 | 133 mm | 223 mm | 40 mm | 70 mm | 36 mm | 40 mm | 36 mm | 59,5 mm | 43 mm |
| 317562285088.2 | 9,7 kg | Barvený | 8000 kg | 80 | 188 mm | 302 mm | 50 mm | 105 mm | 40 mm | 60 mm | 42 mm | 80 mm | 65 mm |
| 317562285108.2 | 9,7 kg | Barvený | 10000 kg | 80 | 188 mm | 302 mm | 50 mm | 105 mm | 40 mm | 60 mm | 42 mm | 80 mm | 65 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hák pro textilní závěsy T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1000 kg, 2000 kg, 3000 kg, 4000 kg, 5000 kg, 8000 kg, 10000 kg, 6000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 2.2 kg, 4.5 kg, 0.7 kg, 1.2 kg, 9.7 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 188 mm, 133 mm, 113 mm, 91 mm, 78 mm |
| Rozměr (B): | 302 mm, 223 mm, 175 mm, 148 mm, 123 mm |
| Rozměr (C): | 12 mm, 19 mm, 21 mm, 50 mm, 40 mm |
| Rozměr (D): | 41 mm, 105 mm, 70 mm, 55 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (G): | 17 mm, 21 mm, 25 mm, 36 mm, 40 mm |
| Rozměr (H): | 20 mm, 26 mm, 40 mm, 60 mm, 32 mm |
| Rozměr (P): | 16 mm, 42 mm, 36 mm, 25 mm, 17 mm |
| Rozměr (T): | 50 mm, 80 mm, 59.5 mm, 40 mm, 31 mm |
| Rozměr (t2): | 65 mm, 43 mm, 37 mm, 31 mm, 26 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
