Hák s okem T8 2t
Kód: 406200Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Hák s okem pro řetězy o průměru 8 mm v jakostní třídě 80 a lana odpovídající nosnosti. Bezpečnostní faktor: 4. Vhodný pro práci v lese a v zemědělství. Země původu Polsko.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty jakostní třídy 8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 2000 kg |
| Povrchová úprava: | barveno |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 25 mm |
| Rozměr (B): | 30 mm |
| Rozměr (C): | 26 mm |
| Rozměr (D): | 11 mm |
| Rozměr (l): | 133 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
