Jednočlánek 10 x 65 DIN 5685/C-G svařený lesklý
Kód: 317358501101EOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Jednočlánek polodlouhočlánkový nezkoušený DIN 5685/C-G - lesklýŘetězové články nabízíme v mnoha rozměrech dle velikosti vyráběných řetězů. Články mohu být svařené i nesvařené. Řetězová oka se vystříhavají z řetězu v metráži. Očka řetězu dodáváme od jednotlivých kusů po desítky tisíc článků. V případě požadavku na velikost, kterou nenaleznete v nabídce, nás neváhejte poptat prostřednictvím e-mailové adresy jubo@jubo.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 65 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 38 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 10x65 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Jednotky: | kus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
