Jednočlánek 13 x 55 PN 20-13 svařený
Kód: 3172620801302EOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz rybářský polodlouhočlánkový v normě PN 20-13 přirozeně černý.Řetězové články nabízíme v mnoha rozměrech dle velikosti vyráběných řetězů. Články mohu být svařené i nesvařené. Řetězová oka se vystříhavají z řetězu v metráži. Očka řetězu dodáváme od jednotlivých kusů po desítky tisíc článků. V případě požadavku na velikost, kterou nenaleznete v nabídce, nás neváhejte poptat prostřednictvím e-mailové adresy jubo@jubo.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 13 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 55 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 20 mm |
| Norma: | PN 20-13 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 13x55 |
| Hmotnost: | 0.182 kg |
| Jednotky: | ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
