Jednočlánek 16 x 56 ČSN 02 3218 nesvařený
Kód: 3171118101600E0Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Jednočlánek 16 x 56 ČSN 02 3218 nesvařenýŘetězové články nabízíme v mnoha rozměrech dle velikosti vyráběných řetězů. Články mohu být svařené i nesvařené. Řetězová oka se vystříhavají z řetězu v metráži. Očka řetězu dodáváme od jednotlivých kusů po desítky tisíc článků. V případě požadavku na velikost, kterou nenaleznete v nabídce, nás neváhejte poptat prostřednictvím e-mailové adresy jubo@jubo.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 16 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 56 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 54 mm |
| Norma: | ČSN 023218 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 16x56 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Jednotky: | kus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
