Jednočlánek 18 x 64 ČSN 02 3215 svařený jakost B (třída 1)
Kód: 317211560180EOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Článkové vysokopevnostní řetězy pro důlní zařízení jsou řetězy se speciálními vlastnostmi a jsou určeny zejména pro dopravníky a dobývací zařízení v hornictví.Řetězové články nabízíme v mnoha rozměrech dle velikosti vyráběných řetězů. Články mohu být svařené i nesvařené. Řetězová oka se vystříhavají z řetězu v metráži. Očka řetězu dodáváme od jednotlivých kusů po desítky tisíc článků. V případě požadavku na velikost, kterou nenaleznete v nabídce, nás neváhejte poptat prostřednictvím e-mailové adresy jubo@jubo.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Důlní řetězy jakost B |
|---|---|
| Průměr (d): | 18 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 64 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 60 mm |
| Norma: | ČSN 023215 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 18x64 |
| Hmotnost: | 0.423 kg |
| Jednotky: | kus |
| Zkušební zatížení: | 260 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
