Jednočlánek 4 x 20 TP 203-12-98 nesvařený
Kód: 3173212011400E0Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Jednočlánek 4 x 20 TP 203-12-98 nesvařenýŘetězové články nabízíme v mnoha rozměrech dle velikosti vyráběných řetězů. Články mohu být svařené i nesvařené. Řetězová oka se vystříhavají z řetězu v metráži. Očka řetězu dodáváme od jednotlivých kusů po desítky tisíc článků. V případě požadavku na velikost, kterou nenaleznete v nabídce, nás neváhejte poptat prostřednictvím e-mailové adresy jubo@jubo.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 20 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 15.5 mm |
| Norma: | TP 203-12-98 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 4x20 |
| Hmotnost: | 0.009 kg |
| Jednotky: | ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
