Jednočlánek 4 x 32 DIN 763 dlouhočlánkový nekalibrovaný jakost 24
Kód: 317156310040EOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Jednočlánek z řetězu dlouhočlánkového nekalibrovaného v normě DIN 763 přirozeně černý.Řetězové články nabízíme v mnoha rozměrech dle velikosti vyráběných řetězů. Články mohu být svařené i nesvařené. Řetězová oka se vystříhavají z řetězu v metráži. Očka řetězu dodáváme od jednotlivých kusů po desítky tisíc článků. V případě požadavku na velikost, kterou nenaleznete v nabídce, nás neváhejte poptat prostřednictvím e-mailové adresy jubo@jubo.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 32 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 16.8 mm |
| Norma: | DIN 763 |
| Dovolené zatížení: | 100 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 4x32 |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| Jednotky: | ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
