Jednočlánek 5 x 15 DIN 5684 nesvařený
Kód: 3172584800500E0Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Jednočlánek nesvařený z řetězu pro kladkostroje a zdvihadla v normě DIN 5684 přirozeně černý.Řetězové články nabízíme v mnoha rozměrech dle velikosti vyráběných řetězů. Články mohu být svařené i nesvařené. Řetězová oka se vystříhavají z řetězu v metráži. Očka řetězu dodáváme od jednotlivých kusů po desítky tisíc článků. V případě požadavku na velikost, kterou nenaleznete v nabídce, nás neváhejte poptat prostřednictvím e-mailové adresy jubo@jubo.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 5 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 15 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 16.9 mm |
| Norma: | DIN 5684 |
| Povrchová úprava: | galvanicky pozinkováno |
| Rozměr (dxp): | 5x15 |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
