Jednočlánek 6 x 18,5 DIN 766 svařený
Kód: 317156620060EOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Jednočlánek řetězu krátkočlánkového kalibrovaného v normě ČSN 02 3221 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 18.5 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 20.4 mm |
| Norma: | DIN 766 |
| Dovolené zatížení: | 400 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 6x18,5 |
| Hmotnost: | 0.0148 kg |
| Jednotky: | kus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
