Jednočlánek 6 x 21 ČSN 02 3271 krátkočlánkový lesklý svařený
Kód: 317317101060EOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Jednočlánek z řetězu 6 x 21 krátkočlánkový nezkoušený v normě ČSN 02 3271 lesklý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové články |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 21 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 21 mm |
| Norma: | ČSN 023271 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 6x21 |
| Hmotnost: | 0.0155 kg |
| Jednotky: | kus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
