Kontejnerový hák s vidlicí CYF
Kód: 317562285687Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Kontejnerový hák s vidlicí CYF třídy 8 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků dle EN 818-4. Kontejnerový hák je červeně lakovaný. Proti nechtěnému rozpojení háku s řetězem je nosný čep zajištěn proti vypadnutí pružným kolíkem. Řetěz lze kdykoli z háku demontovat vyražením pružného kolíku a vysunutím čepu.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | B | C | G | H | R |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562285684 | 0,7 kg | Barvený | 1120 kg | 80 | 53,5 mm | 8,5 mm | 6,5 mm | 22 mm | 26 mm | 91 mm |
| 317562285685 | 1,1 kg | Barvený | 2000 kg | 80 | 64 mm | 10 mm | 11,5 mm | 26 mm | 31 mm | 120,4 mm |
| 317562285686 | 1,7 kg | Barvený | 3150 kg | 80 | 76 mm | 13 mm | 15 mm | 30 mm | 34 mm | 131 mm |
| 317562285687 | 3,6 kg | Barvený | 5300 kg | 80 | 89 mm | 17 mm | 17,5 mm | 40 mm | 44,5 mm | 148 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kontejnerový hák s vidlicí T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1120 kg, 2000 kg, 3150 kg, 5300 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 1.1 kg, 1.7 kg, 3.6 kg, 0.7 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 53.5 mm, 64 mm, 76 mm, 89 mm |
| Rozměr (B): | 8.5 mm, 10 mm, 13 mm, 17 mm |
| Rozměr (C): | 6.5 mm, 11.5 mm, 15 mm, 17.5 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (G): | 22 mm, 26 mm, 30 mm, 40 mm |
| Rozměr (H): | 26 mm, 31 mm, 34 mm, 44.5 mm |
| Rozměr (R): | 91 mm, 120.4 mm, 131 mm, 148 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
