Kontejnerový hák s vidlicí CYFX
Kód: 317562205164Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Kontejnerový hák s vidlicí CYFX třídy 10 se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků. Kontejnerový hák je oranžově lakovaný. Proti nechtěnému rozpojení háku s řetězem je nosný čep zajištěn proti vypadnutí pružným kolíkem. Řetěz lze kdykoli z háku demontovat vyražením pružného kolíku a vysunutím čepu.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "10", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | B | C | l | G | H | P | R |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562205064 | 0,7 kg | Barvený | 1400 kg | 100 | 53,5 mm | 8,5 mm | 6,5 mm | 17,5 mm | 22 mm | 26 mm | 7,5 mm | 91 mm |
| 317562205084 | 1,1 kg | Barvený | 2500 kg | 100 | 64 mm | 10 mm | 11,5 mm | 22,5 mm | 26 mm | 31 mm | 10 mm | 120,4 mm |
| 317562205104 | 1,7 kg | Barvený | 4000 kg | 100 | 76 mm | 13 mm | 15 mm | 31,5 mm | 30 mm | 34 mm | 13 mm | 131 mm |
| 317562205134 | 1,7 kg | Barvený | 4000 kg, 6700 kg | 100 | 76 mm | 13 mm | 15 mm | 31,5 mm | 30 mm | 34 mm | 13 mm | 131 mm |
| 317562205164 | 5,6 kg | Barvený | 10000 kg | 100 | 101 mm | 19 mm | 21,5 mm | 51,5 mm | 45 mm | 50,5 mm | 21 mm | 198,5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kontejnerový hák s vidlicí T10 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1400 kg, 2500 kg, 4000 kg, 6700 kg, 10000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 1.1 kg, 1.7 kg, 0.7 kg, 5.6 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 53.5 mm, 64 mm, 76 mm, 101 mm |
| Rozměr (B): | 8.5 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm |
| Rozměr (C): | 6.5 mm, 11.5 mm, 15 mm, 21.5 mm |
| Rozměr (l): | 17.5 mm, 22.5 mm, 31.5 mm, 51.5 mm |
| Jakostní třída: | 100 |
| Rozměr (G): | 22 mm, 26 mm, 30 mm, 45 mm |
| Rozměr (H): | 26 mm, 31 mm, 34 mm, 50.5 mm |
| Rozměr (P): | 7.5 mm, 10 mm, 13 mm, 21 mm |
| Rozměr (R): | 91 mm, 120.4 mm, 131 mm, 198.5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
