Napínák s ráčnou T10
Kód: 1001020208 1001020210 1001020213 Zvolte variantuOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Napínák s ráčnou slouží k dopínání přivazovacích řetězů a zajištění břemen.Dle normy EN 12195-3. Tato norma specifikuje bezpečnostní požadavky na přivazovací sestavy s řetězy, které se používají k zajištění nákladu na silničních vozidlech.
S ochranou proti vyšroubování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přivazovací řetězy a ráčny |
|---|---|
| Průměr (d): | 8 mm, 10 mm, 13 mm |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 5.7 kg, 4.7 kg, 8.4 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 53 mm, 56 mm, 66 mm |
| Rozměr (B): | 65 mm, 80 mm, 100 mm |
| Rozměr (C): | 497 mm, 501 mm, 538 mm |
| Rozměr (D): | 14 mm, 16 mm, 20 mm |
| Rozměr (E): | 10 mm, 12 mm, 16 mm |
| Rozměr (F): | 375 mm |
| Jakostní třída: | 100 |
| Přípustná síla tahu Lc: | 50 kN |
| Normalizovaná napínací síla STF: | 12.5 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
