Navařovací bod bez pružiny
Kód: 04010102 04010202 04010302 04010502 04010802 04011502 04012002 Zvolte variantuOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Navařovací bod v jakostní třídě 8. Oko lze sklopit v rozmezí 180°. Kozlík je opatřen distančními výstupky, které vytvářejí prostor pro kořenový svár. Bezpečnostní faktor 4:1. Navařovací bod se volně pohybuje v kozlíku.| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | A | B | C | D | E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04010102 | 0,4 kg | Lakováno | 1 120 kg | 41 mm | 79 mm | 13 mm | 37 mm | 35 mm |
| 04010202 | 0,5 kg | Lakováno | 2 000 kg | 42 mm | 88 mm | 14 mm | 40 mm | 37 mm |
| 04010302 | 0,7 kg | Lakováno | 3 150 kg | 45 mm | 94 mm | 17 mm | 43 mm | 40 mm |
| 04010502 | 1,5 kg | Lakováno | 5 300 kg | 55 mm | 118 mm | 22 mm | 61 mm | 52 mm |
| 04010802 | 2,4 kg | Lakováno | 8 000 kg | 70 mm | 141 mm | 27 mm | 67 mm | 61 mm |
| 04011502 | 5,8 kg | Lakováno | 15 000 kg | 97 mm | 188 mm | 34 mm | 90 mm | 67 mm |
| 04012002 | 15,4 kg | Lakováno | 20 000 kg | 149 mm | 286 mm | 46 mm | 125 mm | 84 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navařovací body |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1120 kg, 2000 kg, 3150 kg, 5300 kg, 8000 kg, 15000 kg, 20000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.5 kg, 5.8 kg, 15.4 kg, 0.7 kg, 1.5 kg, 0.4 kg, 2.4 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 41 mm, 42 mm, 45 mm, 55 mm, 70 mm, 97 mm, 149 mm |
| Rozměr (B): | 79 mm, 88 mm, 94 mm, 118 mm, 141 mm, 188 mm, 286 mm |
| Rozměr (C): | 13 mm, 14 mm, 17 mm, 22 mm, 27 mm, 34 mm, 46 mm |
| Rozměr (D): | 37 mm, 40 mm, 43 mm, 61 mm, 67 mm, 90 mm, 125 mm |
| Rozměr (E): | 35 mm, 37 mm, 40 mm, 52 mm, 61 mm, 67 mm, 84 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
