Navařovací bod s pružinou
Kód: 04010101 04010201 04010301 04010501 04010801 04011501 Zvolte variantuOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Navařovací bod s pružinou v jakostní třídě 8. Pružina fixuje polohu oka. Oko lze sklopit v rozmezí 180°. Kozlík je opatřen distančními výstupky, které vytvářejí prostor pro kořenový svár. Bezpečnostní faktor 4:1| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | A | B | C | D | E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04010101 | 0,4 kg | Lakováno | 1 120 kg | 41 mm | 79 mm | 13 mm | 37 mm | 34 mm |
| 04010201 | 0,5 kg | Lakováno | 2 000 kg | 42 mm | 88 mm | 14 mm | 40 mm | 36 mm |
| 04010301 | 0,7 kg | Lakováno | 3 150 kg | 45 mm | 94 mm | 17 mm | 43 mm | 39 mm |
| 04010501 | 1,5 kg | Lakováno | 5 300 kg | 55 mm | 118 mm | 22 mm | 51 mm | 49 mm |
| 04010801 | 2,5 kg | Lakováno | 8 000 kg | 70 mm | 141 mm | 27 mm | 71 mm | 54 mm |
| 04011501 | 5,8 kg | Lakováno | 15 000 kg | 97 mm | 188 mm | 34 mm | 90 mm | 72 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navařovací body |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1120 kg, 2000 kg, 3150 kg, 5300 kg, 8000 kg, 15000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.5 kg, 2.5 kg, 5.8 kg, 0.7 kg, 1.5 kg, 0.4 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 41 mm, 42 mm, 45 mm, 55 mm, 70 mm, 97 mm |
| Rozměr (B): | 79 mm, 88 mm, 94 mm, 118 mm, 141 mm, 188 mm |
| Rozměr (C): | 13 mm, 14 mm, 17 mm, 22 mm, 27 mm, 34 mm |
| Rozměr (D): | 37 mm, 40 mm, 43 mm, 51 mm, 71 mm, 90 mm |
| Rozměr (E): | 34 mm, 36 mm, 39 mm, 49 mm, 54 mm, 72 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
